Balon
Patlatma

Lights

Fullscreen


Zuma Top Patlatma

Description:

Zuma top patlatma oyunu ile ekranın sol tarafındaki yeşil çukurdan çıkıp kahverengi çukura gideceksiniz. Ekranın merkezinde renkli balon atan bir top bulunuyor. Parkurda ilerleyen renkli balonlar parkuru dolaşarak kahverengi çukuru doldurmaya çalışıyor. Bu yüzden tüm renkli balonları yok edip çukurun dolmasını engelleyerek zuma top patlatma oyunu oynayın. Her bölümde belli sayıda renkli balonu patlatarak yok etmeniz gerekiyor.

Bölümlerde ilerledikçe topların geliş hızı artıyor ve parkur biraz daha kıvrımlı olarak zorlaşıyor. Bununla birlikte ilerleyen bölümlerde toprarın renk çeşidide artıyor. Böylece aynı renkten balonların yan yana gelme mümkünlığı azalıyor.

Top Patlat Oyunu

Ekranın merkezinde bulunan ve 360 derece dönebilen topu denetim ederek renkli balonlara fırlatıyorsunuz. Aynı renkten minimum 3 tane balonu birleştirip patlatarak yok olmalarını sağlayın. Sıralı hamleler gerçekleştirerek ve tek hamlede 3'ten fazla balon patlattığınızda özel atışlara haiz oluyorsunuz. Hedefimiz en önde bulunan renkli balonun merkezde bulunan delikten aşağıya düşmesini engellemektir.

Tüm yuvarlanan topları yok ettiğimizde ek puan kazanıyorsunuz. Her patlatma nihayetinde patlayan toplar yok olarak bölgeleri boşalıyor. Kalan toplar birleştiğinde 3 tane aynı rekten balon yine yan yana gelirse patlatma devam edecektir.

Rating:
Your theme does not call wp_footer() in the footer. You should not remove that because JavaScript files will not function.