Balon
Patlatma

Lights

Fullscreen


Zuma Kanguru Patlatma

Description:

Zuma Kanguru Patlatma oyunumuzda sevimli hayvan ile renkli topları patlatacağız. Her levelde belirli sayıda top bulunmaktadır. Bu topları patlatıp diğer bölümlere geçerek oyunu daha eğlenceli bir hale getirmelisiniz.

Zuma Kanguru Patlatma 2023

Kanguru zuma oyununda patlatma oyunları kategorimiz de etrafınızda dönen renkli topları en kısa sürede yok etmeye çalışacaksınız. Oyunda sizi yanıltmak için kangurunun elindeki top küçük boyutta olacak. Böylece siz hangi aralığa düşeceğiniz zor kestireceksiniz. Oyunun bu hilesini ezberledikten sonra diğer hileleri kolaylıkla atlatabilirsiniz. Dikkatli olmanız gereken üzerinize gelen renkli topları kısa süre içerisinde yok etmektir. Renkli topları yok etmeniz için sizlere verilen topları kullanmanız gerekiyor. 3 adet aynı renk top yan yana geldiği takdirde oyunun büyük bölümünü bitirebilirsiniz. Oyun içerisinde sizlere sunulan renkli toplarla doğru hamleler yaptığınız takdirde oyunu tamamlayabilirsiniz. İlerleyen bölümlerde sizlere birçok engel koyulacak. Bu engelleri aşabilmeniz için hamlelerinizi yaparken hızlı olmanız gerekmektedir. Böylece alışarak seviyeleri aşabilirsiniz. Oyunu Mouse yardımı ile oynamanız mümkündür. Mouse ile birlikte kanguruyu sağa ve sola döndürerek imlecin sabit olarak durduğu noktaya ufak topu fırlatarak renkli topları yok edebilirsiniz.

Rating:
Your theme does not call wp_footer() in the footer. You should not remove that because JavaScript files will not function.