Squid Game Şeker Kesme Oyunu

Squid game şeker kesme oyunu oynamak için şekeri kalıptan çıkarmak ile oyunu başlıyorsunuz. Daha sonra elinizde bulunan dikiş iğnesini kullanarak çizgilerin üzerinden geçerek şekeri kalıptan ayırmaya çalışıyorsunuz. 

Şeker Kesme Oyunu

Ekranın alt tarafındaki “TAP or SPACE” butonuna tıklayarak yada klavyedeki SPACE boşluk bırakma tuşuna tıklayarak kesme işlemini yapıyoruz. Tıklama işlemini gerçekleştirdikçe ekranın üst tarafındaki “CRACK METTER” göstergesi yeşil renkten kırmızıya doğru yavaşca doluyor. Göstergenin sondaki “!” işaretine kadar dolunca kalıp parçalara ayrılacak ve yanacaksınız. Bunun için tıklama işlemini çok yavaş gerçekleştirin yada göstergenin yeşil seviyeye inmesini beklemelisiniz.

Her şekli farklı süre içinde kesmeniz gerekiyor. Daire şekli için 80 saniye, yıldız için 110 saniye, üçgen için 87 saniye ve şemsiye şekli için 140 saniye süre veriliyor. Kalan süreniz ekranın sağ üst köşesinde görünüyor. Süre bitmeden ve kalıbı kırmadan şekli kalıbın içinden çıkartarak squid game şeker kesme oyunu oynayın.

Yorum yapın