Balon
Patlatma

Lights

Fullscreen


Sivilce Patlatma Oyunu 2023

Description: Sivilce patlatma oyunu 2023 ile rastgele çıkan siyah nokta ve sivilceleri sıkarak yok etmeye çalışıyorsunuz. Parmağınız bilekliklere ve halhallara çarparsa yanıyorsunuz ve aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalarak sivilce patlatma oyunu oynamaya devam ediyorsunuz. Hiç yanmadan kol ve bacakların sonuna ulaştığınızda bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş hakkı kazanıyorsunuz.

Sivilce Patlatma Oyunu 2023 Oyna

Bilek ve halhallar sabit yada hareketli olabiliyor. Bunlara çarpmamak için tıklama işlemini sonlandırarak parmağı durdurabilirsiniz. Önünüzdeki engel kalktığı zaman yeniden ekrana tıklayarak parmağı parkurda ilerletebilirsiniz. Parkurda bulunan mavi renkli mücevherleri toplayarak puan kazanıyorsunuz. Ekranın üst tarafından toplam puanınızı ve bulunduğunuz bölüm sayısını takip edebilirsiniz. Kazandığınız puanları STORE bölümünden yeni el ve parmak satın alabilirsiniz. İngilizce ismi Pimple Pop Rush adıyla da bulunan bu uygulama ile keyifli zaman geçirmenizi dileriz.
Rating:
Your theme does not call wp_footer() in the footer. You should not remove that because JavaScript files will not function.