Balon
Patlatma

Lights

Fullscreen


Red Ball 5 Oyunu

Description:

Red ball 5 oyunu içerisinde ışıklı kapıya kadar kırmızı top ile yoluna devam ederek bölümü tamamlayacaksınız. Karşınıza çıkan canavarlara yakalanmadan havada asılı olan yıldızları toplayarak para puan kazanacaksınız. Kapalı duvarları açmak için etrafta bulunan butonlara basmanız gerekiyor.

Red Ball 5 Oyunu Oyna

Oyunda toplam 3 tane can hakkınız bulunmaktadır. Tuzaklara yakalanırsanız yada canavarlara çarparsanız bir can hakkınızı kaybedeceksiniz. Canavarların üzerinde zıplayarak can hakkınızı kaybetmeden onları öldüre bileceksiniz. Ekranın sağ üst köşesinde kazandığınız altın miktarı görünecektir. Bu altınları kullanarak alışveriş bölümünden yeni top satın alabileceksiniz. Böylece bir sonraki bölümlere yeni satın aldığınız toplarla başlayarak red ball 5 oyunu oynayacaksınız. Oyunu oynarken bilgisayarlarda yön tuşlarını, cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın alt tarafında bulunan sağ sol ve yukarı butonlarını kullanabilirsiniz. Balon Oyunları kategorimizde iyi oyunlar dileriz.

Category:
Rating:
Your theme does not call wp_footer() in the footer. You should not remove that because JavaScript files will not function.