Balon
Patlatma

Lights

Fullscreen


Çocuklar Balon Patlatma Oyunu

Description: Çocuklar Balon Patlatma Oyunu ile ekranın sol tarafındaki yeşil çukurdan çıkarak kahverengi çukura doğru giden renkli balonları yok etmeye çalışıyorsunuz. Ekranın merkezinde renkli balon atan bir top bulunuyor. Parkurda ilerleyen renkli balonlar parkuru dolaşarak kahverengi çukuru doldurmaya çalışıyor. Bu yüzden tüm renkli balonları yok edip çukurun dolmasını engelleyerek zuma top patlatma oyunu oynayın. Her bölümde belli sayıda renkli balonu patlatarak yok etmeniz gerekiyor.

Çocuklar Balon Patlatma Oyunu 2023

Bölümlerde ilerledikçe topların geliş hızı artıyor ve parkur biraz daha kıvrımlı olarak zorlaşıyor. Bununla birlikte ilerleyen bölümlerde topların renkleri artıyor. Böylece aynı renkten balonların yan yana gelme olasılığı azalıyor. Ekranın merkezinde bulunan ve 360 aşama kendi ekseni çevresinde dönebilen topu kontrol ederek renkli balonları fırlatıyorsunuz. Aynı renkten minimum 3 tane balonu birleştirip patlatarak yok olmalarını sağlayın. Art arda fazla sayıda başarılı hamleler gerçekleştirdiğinizde ve tek hamlede 3'ten fazla balon patlattığınızda özel atışlara haiz oluyorsunuz. Gayemiz en önde bulunan renkli balonun merkezde bulunan delikten aşağıya düşmesini engellemektir. Tüm yuvarlanan topları yok ettiğimizde, en son kalan balon ile delik içinde kalan mesafe kadar ek puan kazanıyorsunuz. Her patlatma sonunda patlayan toplar yok olarak bölgeleri boşalıyor. Kalan toplar birleştiğinde 3 tane aynı renkten balon yine yan yana gelirse patlatma oyunları işlemi kendiliğinden devam ediyor. Bu şekilde tek atış ile birden fazla patlatma ve yok etme işlemi gerçekleştirerek tüm bölümleri bitirin.
Rating:
Your theme does not call wp_footer() in the footer. You should not remove that because JavaScript files will not function.