Balon
Patlatma

Lights

Fullscreen


Bubble Shooter Pro Oyunu

Description:

Bubble shooter pro oyunumuzda amaç, mümkün olduğunca çok puan toplayarak tüm baloncukları tahtadan çıkarmaktır. Topun rengiyle aynı renkteki 2 veya daha fazla balonu çıkarmak için. Tek seferde ne kadar çok balon patlatırsanız o kadar çok puan alırsınız. Balonları patlatmazsanız bu yanlıştır ve daha fazla hata varsa en üstte yeni bir baloncuk satırı belirir. Bubble Shooter Pro'yu şimdi oynayın ve en iyi çevrimiçi Bubble Shooter oyununun tadını çıkarın!

Bubble Shooter Pro Oyunu 2023

Oyunda farklı renklerde topları diğer toplardan oluşan devasa bir alana fırlattığınız basit ama bağımlılık yapan bir "üçünü eşleştir" bulmaca oyunudur. Gol? Ekranı temizlemek için aynı renkteki üç veya daha fazla topu birleştirin. Öncül kulağa kolay gelse de, aslında iyi oynamak için bir miktar beceri var. Toplarınızı yalnızca yukarıya doğru çok farklı açılardan ateşleyebildiğiniz gibi, sekme tekniğine de erişiminiz var. Ekranın kenarlarını temizlemek size topları duvardan sektirme ve düz bir atışla asla gidemeyeceğiniz yerlere zıplatma yeteneği verir.

Bubble Shooter Pro Oyunu 2023 2024 2025 Oyna

Bubble Shooter Pro oyunu, bir topu beş veya daha fazla bağlantılı top kümesine sektirmenin verdiği tatminin yanı sıra bir puanlama sistemine de sahiptir. Ekranın alt kısmı beş bölüme ayrılmıştır; Ne zaman bir top kümesi atışınızla eşleştirilirse, toplar bu bölümlere kademeli olarak iner ve çeşitli miktarlarda puan verir. Reklamların ara sıra kesintiye uğraması dışında, eğlencenizi durduracak tek şey top duvarının çok alçalmasıdır. Herhangi bir bölüm atış yapmanıza engel olacak kadar alçaksa, oyununuz biter. Sevilen balon oyunları kategorimizde güncel oyunları bulabilirsiniz. 

 

Baloncukları vur ve baloncuklar kovaya düşerse ekstra puan kazan. Kontroller: Fare: Hareket ederek ve tıklayarak nişan alın ve ateş edin.

 

Dokunarak ve kaydırarak nişan alın ve ateş edin.

Rating:
Your theme does not call wp_footer() in the footer. You should not remove that because JavaScript files will not function.